Благодійний концерт "СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ"

2013-04-28

28 квітня 2013 року на "співочому майданчику" ТРЦ "Глобал" учасниками мистецького об'єднання "Співоче місто" (роботу якого організовує та координує Центр естетичної антропології та етнокультурології Житомирського державного університету імені Івана Франка) проведено благодійний концерт "СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ", у рамках Всеукраїнської акції для підтримки дітей із вадами слуху "ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ".

Як мету, організатори прагнули на основі мистецької практики сприяти інтеграції інтересів учнів старших класів шкіл міста та молоді з обмеженими можливостями, допомагаючи долати стереотипи мислення та комунікативні бар'єри; а також формувати толерантне ставлення і милосердя до дітей та молоді із вадами слуху. Завданнями акції було привертання уваги мешканців Житомира до необхідності естетичного розвитку підростаючого покоління задля формування у дітей і молоді позитивних ціннісних орієнтацій та зменшення ступеня деструктивно-агресивної поведінки молодшого покоління, а також до необхідності сприяти соціокультурному розвитку дітей та молоді із особливими потребами.

Захід пройшов за організаційної підтримки управління освіти Житомирської міської ради, управління культури Житомирської міської ради, учнівського активу ЗОШ № 17, 19, 28, 30 м. Житомира. Як гість був запрошений вокальний ансамбль "Сузір’я", художній керівник Олена Волотовська (Вище професійне училище-інтернат) та танцювальний колектив "Люди без імен". Була запропонована концертна програма, що складалася із 48 вокальних номерів. Виступили школярі загальноосвітніх шкіл м. Житомира та училища-інтернату. Концертна програма тривала 4 години. Особливо запам’яталися виступи Вероніки Гуренко, Євгенія Колядюка, Ірини Масної, Дарини Олійник, Катерини Соболенко.

Кiлькiсть переглядiв: 26